Let balonem

Netradiční zážitek

Počasí od rána nevypadalo sice dobře, ale odpoledne se najednou umoudřilo a mraky začaly ustupovat sluníčku. Ve stanovený čas už bylo počasí jedna báseň a netradiční zážitek mohl začít. Svižný start za zvuku hořáku a vzápětí se před námi rozprostřela krásná podívaná na Mikulov, Pálavu a okolí. Mírný opar a vrstva smogu lehce kalila čistotu rozhledu do větších dálav, ale jistě to nikomu z přítomných nevadilo a zážitek došel naplnění. Balony klidně pluly nad krajinou a my se dívali na tu nádheru kolem nás i pod námi. Vystoupali jsme do výšky víc než kilometr, abychom se více rozhlédli a podali ruku slunci a pak zase klouzali v přiměřené výšce a kochali se přírodou zbarvenou snad celou paletou barev. Let trval víc než hodinu, ale všem se zdálo, že to bylo sotva 30 minut. Přistání proběhne celkem klidně a sluníčko už dává poslední sbohem tomuto dnu. Tak ještě vše rychle sbalit, slavnostně pokřtít všechny nováčky a odjezd směr domov.

Děkuji organizátorům, pilotovi i spolucestujícím za krásný pohodový let a příjemný zážitek. Věřte, že už se těším na další.

Vít z Bulhar - 15.10.2013

 

Až lidé přestanou věřit v sílu a MOC peněz, pak nastanou velké změny - změny k dobrému. Ano, ta situace nastane. Ať už samovolně nebo vynuceně. Nebude se to asi řadě "rozumářů" líbit, ale nic s tím neudělají...